Brak produktów w koszyku.

O Projekcie Sukces

Ud

Czym jest Projekt Sukces?

Projekt Sukces to kompleksowa pomoc w przetarciu własnej życiowej ścieżki oraz obraniu na niej odpowiednich celów. To holistyczny plan działania, mający za zadanie udzielenie prawdziwej, odczuwalnej pomocy w zmianie swojego dotychczasowego życia. Plan ten opiera się przede wszystkim na całościowym podejściu do człowieka oraz jego dążenia do szczęścia i spełniania.

Przepis na sukces, który dla Ciebie przygotowałem, składa się z kilku najważniejszych aspektów i pomoże Ci sukcesywnie dążyć do osiągnięcia swoich celów, nie zbaczając przy tym z wytyczonej drogi. Kompendium oparte jest na moich własnych doświadczeniach i przeżyciach i obejmuje trzy główne filary naszego życia:

  • pozytywne myślenie i motywacja,
  • zdrowe i racjonalne żywienie,
  • aktywność fizyczna.

 

Właściwa synergia tych trzech podstawowych elementów, fundamentów naszych dalszych działań, jest gwarancją osiągnięcia pożądanych efektów, a w rezultacie – sukcesu!

Projekt Sukces to przewodnik po tym, jak stać się człowiekiem silnym i pełnym energii. Krok po kroku.

 

na czym polega Projekt Sukces

Pozytywne nastawienie

Twoje myśli kreują rzeczywistość. Nasze nastawienie ma nieoceniony wpływ na to, jak będzie wyglądać nasz następny dzień, miesiąc, rok; kim będziemy i co uda nam się osiągnąć. Właśnie dlatego warto skupić swoją świadomość nie tylko na pozytywnym myśleniu, ale również na pozytywnym planowaniu i kreowaniu przyszłej rzeczywistości.

Przeprogramuj swoje patrzenie na świat i naucz się postrzegać go oczami człowieka szczęśliwego! Ten mały krok w kierunku szczęścia, optymizmu i pozytywnego myślenia jest kluczowym elementem każdej zmiany w Twoim życiu.

Pokażę Ci, jak wypracować w sobie tę postawę oraz inne pożądane cechy. Wewnętrzna równowaga, optymizm, koncentracja i wytrwałość – z takim kompletem walorów i moimi wskazówkami, spełnienie Twoich celów będzie tylko kwestią czasu.

Zdrowe odżywianie

Znane powiedzenie mówi: jesteś tym, co jesz. Całkowicie zgadzam się z tym twierdzeniem, dlatego chcę pomóc Ci w zmianie Twoich nawyków żywieniowych i pokazać, że zdrowa dieta może być prosta i przyjemna!

Pamiętaj! Przyjmowane przez Ciebie posiłki powinny być nie tylko koniecznością, ale także pożywnym wsparciem, paliwem dla Twojego organizmu. Aby Twoja ciało i umysł prawidłowo funkcjonowały, abyś był odpowiednio zmotywowany i pełen sił do działania musisz zadbać o odpowiedni jadłospis dopasowany do swoich potrzeb. Nie chodzi tu o wymagające, restrykcyjne diety, a jedynie o odpowiednie zbilansowanie swoich posiłków i zmianę patrzenia na filozofię odżywiania.

Aktywność fizyczna

Odpowiednio dopasowana do naszych możliwości aktywność fizyczna jest zbawienna dla naszego ciała i umysłu. Sport pozwala nie tylko na utrzymanie dobrej kondycji – pozwala dotlenić organizm i powoduje uwalnianie się hormonu szczęścia. To z kolei przekłada się na pozytywną pracę naszego organizmu i otwarcie umysłu na nowe pomysły i cele.

Sport to także prosty sposób na pozbycie się stresu, zapomnienie o problemach codziennego dnia i naładowanie akumulatorów.

Pokażę Ci, jak ważne dla Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego, jest wprowadzenie aktywności do swojego życia. Doradzę Ci, w jaki sposób wdrożyć ją do codziennej rutyny i od jakich ćwiczeń i rodzajów aktywności zacząć, aby się nie zniechęcić. Razem wypracujemy dla Ciebie plan Twojej zdrowej aktywności!

Kim jesteśmy?

 

Projekt Sukces powstał dzięki Patrykowi. To on jest jego pomysłodawcą i założycielem. W realizacji założonych przez niego celów pomagają mu Agata i Maciej. Razem tworzą zgrany zespół. Codziennie omawiają nowe pomysły i tworzą kolejne wizje.

Patryk Jankowski

Trener motywacyjny, personalny i promotor zdrowia.

Od dzieciństwa zmagał się z otyłością, depresją i innymi problemami zdrowotnymi. Walczył z nimi przez lata. Z różnymi efektami. W końcu pokonał wszelkie trudności i osiągnął wszystkie swoje zamierzone cele. Postanowił opisać swoją drogę, od początku do końca, aby pomóc innym w budowaniu szczęśliwego i spełnionego życia. Po latach szkoleń w Polsce i Anglii, po latach pracy z ludźmi, swoje doświadczenia zebrał w Projekt Sukces.

Optymista, człowiek, który zaraża swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Prywatnie interesuję się motoryzacją. Lubi przyrządzać zdrowe posiłki, a ruch to jego codzienny sprzymierzeniec.

Agata

Redaktorka portalu, managerka zespołu

Ubiera w słowa myśli Patryka, tworzy teksty, pisze bloga i zajmuje się wszystkimi zadaniami „na już”. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś ją wyrzuci drzwiami, wejdzie oknem.

Uwielbia pracę z ludźmi, w głowie ma zawsze dużo pomysłów, a spokojna praca bez żadnych wyzwań to zdecydowanie nie jej bajka.

Na co dzień uśmiechnięta i zorganizowana. Nie lubi bałaganu. Uwielbia spędzać czas z rodziną, słuchać muzyki i czasem podjadać pizzę (kiedy Patryk nie patrzy).

Maciej

Kreacja i wizerunek

To jak graficznie wyglądają książki Projektu Sukces, strona internetowa i ilustracje na portalu to jego zasługa.

Utalentowany twórca, dyrektor kreatywny z milionami pomysłów. Ogranicza go tylko własna wyobraźnia. Spokojny i cierpliwy. Perfekcjonista. Zwraca uwagę na każdy szczegół. Nic nie umknie jego uwadze. Dusza artystyczna.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas. Ćwiczy jogę, jeździ na rowerze. Z natury czerpie energię i wenę twórczą do nowych projektów.