O projekcie Sukces

Ud

Czym jest Projekt Sukces?

Projekt Sukces to plan działania, dokładne wskazówki po tym jak wytyczyć sobie cele i powoli je realizować, jak odmienić swoją dotychczasową codzienność. Obejmuje on całościowe, holistyczne podejście do człowieka, do tego jak być szczęśliwym, spełnionym i zdrowym. To gotowa, sprawdzona recepta na dojście do sukcesu. Pokazuję w nim co należy zrobić, od czego zacząć, aby gdzieś po drodze się nie zagubić. Przedstawiony został po kolei każdy ważny w naszym życiu aspekt. Cały plan oparty jest na doświadczeniu i własnej praktyce. Obejmuje trzy filary- pozytywne myślenie i motywację, zdrowe i racjonalne żywienie oraz aktywność fizyczną. Tylko odpowiednia synergia pomiędzy tymi trzema elementami przyniesie każdemu świetne efekty. Bez względu na to co chcemy osiągnąć, do czego chcemy dążyć, podstawa i fundamenty działania są takie same. Projekt Sukces to przewodnik po tym, jak stać się człowiekiem silnym i pełnym energii. Krok po kroku.

Pozytywne nastawienie

Twoje myśli kreują rzeczywistość. To jak myślimy ma ogromny wpływ na to kim będziemy za kilka lat. Zaprogramuj się na pozytywne myślenie. Naucz się patrzeć na świat oczami człowieka szczęśliwego. Pozytywne myślenie do podstawa do zmian. Istotna jest również motywacja. Bez niej osiągnięcie celu jest niemożliwe. Wytrwałość, koncentracja, optymizm i równowaga to cechy, nad którymi będziemy razem pracować. Dam Ci narzędzia i wskazówki, dzięki którym dokonanie Twoich zamierzeń stanie się tylko kwestią czasu.

Zdrowe odżywianie

Jesteś tym, co jesz, dopóki więc nie zadbasz o jakość przyjmowanych posiłków, nie oczekuj wsparcia ze strony organizmu. Pożywienie, które przyjmujesz jest paliwem dla Twojego organizmu. Twój mózg musi poprawnie pracować, abyś był zmotywowany do działania. Nie chodzi tu o katowanie się drastycznymi dietami, ale o odżywcze, odpowiednio zbilansowane posiłki, które zmienią Twoje nawyki żywieniowe na całe życie. Nauczę Cię jak, co i kiedy jeść. Przekonasz się, że zdrowa, codzienna dieta nie musi być trudna i czasochłonna.

Aktywność fizyczna

Regularnie uprawiany sport pozwala na zadbanie i utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Ruch dotlenia nasz organizm, wyzwala hormony szczęścia, otwiera umysł na nowe pomysły. Wpływa pozytywnie na pracę każdego układu naszego organizmu. Pozwala pozbyć się stresu, ładuje nam akumulatory i daje siłę do walki. Bez aktywności fizycznej nie jesteśmy w stanie prawidłowo funkcjonować. Dowiesz się jak ważne jest wprowadzenie ruchu do aktywności dnia codziennego, jakie korzyści dają systematyczne ćwiczenia, jaką formę treningów wybrać dla siebie i co zrobić, żeby się nie zniechęcić.

Kim jesteśmy?

 
 

Projekt Sukces powstał dzięki Patrykowi. To on jest jego pomysłodawcą i założycielem. W realizacji założonych przez niego celów pomagają mu Agata i Maciej. Razem tworzą zgrany zespół. Codziennie omawiają nowe pomysły i tworzą kolejne wizje.

Patryk Jankowski

Trener motywacyjny, personalny i promotor zdrowia.

Od dzieciństwa zmagał się z otyłością, depresją i innymi problemami zdrowotnymi. Walczył z nimi przez lata. Z różnymi efektami. W końcu pokonał wszelkie trudności i osiągnął wszystkie swoje zamierzone cele. Postanowił opisać swoją drogę, od początku do końca, aby pomóc innym w budowaniu szczęśliwego i spełnionego życia. Po latach szkoleń w Polsce i Anglii, po latach pracy z ludźmi, swoje doświadczenia zebrał w Projekt Sukces.

Optymista, człowiek, który zaraża swoją pozytywną energią wszystkich dookoła. Prywatnie interesuję się motoryzacją. Lubi przyrządzać zdrowe posiłki, a ruch to jego codzienny sprzymierzeniec.

Agata

Redaktorka portalu, managerka zespołu

Ubiera w słowa myśli Patryka, tworzy teksty, pisze bloga i zajmuje się wszystkimi zadaniami “na już”. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Jeśli ktoś ją wyrzuci drzwiami, wejdzie oknem.

Uwielbia pracę z ludźmi, w głowie ma zawsze dużo pomysłów, a spokojna praca bez żadnych wyzwań to zdecydowanie nie jej bajka.

Na co dzień uśmiechnięta i zorganizowana. Nie lubi bałaganu. Uwielbia spędzać czas z rodziną, słuchać muzyki i czasem podjadać pizzę (kiedy Patryk nie patrzy).

Maciej

Kreacja i wizerunek

To jak graficznie wyglądają książki Projektu Sukces, strona internetowa i ilustracje na portalu to jego zasługa.

Utalentowany twórca, dyrektor kreatywny z milionami pomysłów. Ogranicza go tylko własna wyobraźnia. Spokojny i cierpliwy. Perfekcjonista. Zwraca uwagę na każdy szczegół. Nic nie umknie jego uwadze. Dusza artystyczna.

Poza pracą lubi aktywnie spędzać czas. Ćwiczy jogę, jeździ na rowerze. Z natury czerpie energię i wenę twórczą do nowych projektów.